ПРОДОВЖЕНО до 20 ВЕРЕСНЯ 2020 ВКЛЮЧНО!

09.09.2020

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України 

уряд Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Метою програми є відновлення та посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.
Загальна сума грантового пулу, який розподіляється протягом 2019-2020 років, складає 5,24 млн доларів США, у тому числі 2,56 млн доларів США для конкурсу, що оголошується.
Більш докладну інформацію можна знайти за посиланням: https://bit.ly/33ugite

Максимальна сума одного гранту – 250 000 гривень. Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію бізнес-плану (у грошовій чи іншій формі, наприклад, безоплатною працею, наданням обладнання, приміщення тощо) у розмірі не менше 25% від вартості проєкту.

Заявки потрібно подавати ВИКЛЮЧНО через онлайн-систему прийому заявок за посиланням www.grant.ccc-tck.org.ua.
Заявки заповнюються і подаються ЛИШЕ українською мовою.

Цей, та інші можливості залучення фінансових ресурсів Ви можете знайти в розділі "Бізнес", вкладці "Гранти", або за посиланням invest-melitopol.gov.ua/content/granti