ТОВ "Завод Екопромлит"

25.03.2021

Назва проекту: Ливарний завод з виготовлення виливків з чавуну, сталі та кольорових сплавів методом вакуумно-плівкової формовки

Галузь

 

Машинобудування, Ливарне виробництво

Опис проєкту.

Чітке розуміння про вид діяльності та основні фактори, що спонукатимуть інвестора до подальшого детального розгляду проекту.

 

Ливарне виробництво чавуну та сталі є однією з провідних галузей важкої промисловості України. В топ-10 виробників чавуну та сталі наша держава займає 9 місце. Першим в рейтингу є Китай, друга – Індія. На європейському ринку розпочався процес переміщення власних промислових виробництв(Німеччина, як приклад)  та пошуки країн-постачальників чавуну та сталі з меншими витратами на логістику. Це пов’язано з екологічними нормами європейських країн, великою вартістю робочої сили та бажанням зменшити залежність від Китайської продукції(Covid-19,і як наслідок провал економіки у всіх сферах виробництва) Україна є ідеальною альтернативою в цьому питанні. Низька вартість робочої сили, зручна і дешева логістика, наявність природних ресурсів(залізна руда), потужна матеріально-технічна база, власні горно-збагачувальні комбінати, висока якість продукції українських ливарних компаній відкривають глобальний потенціал для місцевих виробників чавунного та стального литва.

 Засноване в 2018 році, ТОВ «Завод« Екопромліт »в даний час є одним з провідних підприємств з виробництва литих чавунних і сталевих виливків по технології Lost Foam. Процес виготовлення виливків відрізняється оперативністю і екологічністю. Стратегічною ціллю підприємства є вихід на ринок Європи. Для реалізації цього плану існує необхідність у відкритті нового ливарного виробництва за методом вакуумно-плівкої формовки з залученням методів перевірки якості продукції, які є обов’язковими для світових компаній-споживачів чавуну та сталі

Огляд ринку.

Куди буде поставлятись товари/послуги (внутрішній ринок, експорт, країни), потенційні клієнти, обґрунтування зацікавленості  ринків/клієнтів

 

На 2020 рік показник потреб Європейського ринку складав 20 млн т чавунного литва на рік. Основну частину цієї потреби закривали Китай, Індія, Росія, Німеччина.

Ця потреба може закриватись в тому числі ї українськими виробниками.

Завод «Екопромлит» наразі має виробничу потужність 600 т. на рік і володіє потенціалом завантаженості в 2400 т.

Відкриття  нового виробництва за методом вакуумно-плівкової формовки надає змогу закривати додатково показник у 4500 т литва.

Підприємство має на меті вихід на конвеєр провідних європейських виробників автомобільної, залізничної, трубопровідної промисловості.

Великий досвід, матеріально-технічна забезпеченість, висока кваліфікація спеціалістів, відносна дешевизна робочої сили, зручна логістика є важливими перевагами для нашого підприємства. Наявність магістральних шляхів сполучення з Європою, близькість портів значно здешевлюють і пришвидшують процес реалізації замовлень потенційних клієнтів.

Загальний обсяг інвестицій (тис. дол. США). Деталізація, на що саме будуть витрачені інвестиційні кошти: будівництво приміщень , закупівлі обладнання (вказати якого саме), підготовчі роботи (вказати які саме)

 

Обсяг інвестицій – 6 млн. євро.

Придбання приміщення та будівельні роботи – 500 тис.євро.

Забезпечення енергоносіями- 1 млн євро.

Придбання і впровадження ливарної лінії з вакуумно-плівкової формовки +

Металографічна Лабораторія для перевірки продукції відповідно до ISO 9001-2015 – 4.5 млн Євро

Характеристика наявних активів (земля, будівлі, споруди, виробниче обладнання) 

 

Працюючих клієнтів - 38;

• Виробнича потужність - 40-50 т. на місяць на даний момент, можливість завантаження 200 тна місяць;

• Власний конструкторський відділ;

• Власне інструментальне виробництво;

• Точність виливка - мінімальні допуски під обробку;

• Сучасність методів отримання виливків;

• Екологічність виробництва

• Можливість отримання виливків одиничними, дрібними, середніми, великими партіями.

• Піч нормалізації;

• швидкої підготовки моделей - фрезерний і Плотерний верстат;

• Наявність лабораторії спектрального аналізу

 

Інфраструктура, орієнтовна відстань (транспортна, інженерна, доступ до необхідних ресурсів та послуг)

 

Вигідне розміщення м. Мелітополь: аеропорт, автомагістралі, близькість портів, вигідне сполучення з Європою.

Близькість джерела ресурсного забезпечення(залізна руда), гірничо-збагачувальних комбінатів.

Наявність людських ресурсів із необхідним рівнем знань (учбові заклади, випускники, середня зарплата, рівень безробіття)

 

Існує велика кількість висококваліфікованих спеціалістів ТОВ «Завод Екопромлит»,

В Мелітополі працюють ВНЗ та спеціалізовані навчальні заклади, які готують кадри для машинобудівників та металургів

3D-тури