Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Програма сприяння розвитку, працездатності і активності молоді

3008

Дедлайн: 11 липня 2017 року. Розмір гранту: 750 000 – 1 500 000 євро

 

Європейський союз (ЄС) приймає пропозиції з метою сприяння зайнятості та активної участі молоді в житті суспільства і економіки, шляхом розвитку навичок, необхідних на ринку праці і підтримуючи їх у становленні лідерів і підприємців, полегшуючи пошук нових професійних можливостей.

Джерело та форми заяв:  офіційний портал Європейської комісії

Цілі:

- Підтримка творчої молоді в розвитку свого підприємницького потенціалу та ідей шляхом навчання її належними навиками в рамках неформального навчання та практичного досвіду і інноваційних підходів до підприємництва.

- Розширення доступу до освіти, можливостей навчання, і працевлаштування молоді, в тому числі з вразливих верств населення, переміщених осіб та молоді з районів конфліктів, шляхом заохочення ефективних альянсів зайнятості між організаціями в області ринку освіти і праці.

- Підтримка національних властей в розробці молодіжної політики або вдосконалення нормативно-правової бази, шляхом заохочення більш широкого політичного діалогу, міжвідомчого співробітництва в рамках національних адміністрацій та розвитку партнерських відносин для створення робочих місць між відповідними органами влади та іншими зацікавленими сторонами.

Цільові групи:

- Молоді чоловіки і молоді жінки

- Випускники шкіл без професійної підготовки

- Молодь з вразливих верств населення та внутрішньо переміщених осіб

- Викладачі та інструктори

- Молоді лідери і підприємці

- Молодіжні організації і молоді робітники

Критерії:

- Юридична особа

- Неприбуткові організації (участь також відкрито для некомерційних організацій як виключення при обгрунтуванні)

- Організації повинні проводити діяльність в галузі молодіжної політики, виховання молоді та зайнятості, або молодіжного підприємництва

- Бути створені в країнах Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна) або в державі-члені ЄС

- Нести пряму відповідальність за підготовку і управління проектом з співзаявника (ами) і афілійованими особами

Проекти повинні залучати організації (як провідного заявника або співзаявника) принаймні з двох країн Східного партнерства. Іншими словами, будь-які запропоновані заходи повинні бути представлені в групі з 3-х організацій, 2-і з яких зареєстровані в двох різних країнах Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова і Україна).

Правила подачі

Перший етап – подача концептуальної заявки.

На другому етапі відібраним буде запропонована повна форма для заповнення.