Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Міні-гранти від Meet and Code

 

Дедлайн: 15 вересня 2017 року

Залучити дітей і молодь до цифрового світу – головна мета європейської ініціативи Meet and Code, яка впроваджується в Україні компанією SAP у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ.

У рамках ініціативи – підтримка заходів, присвячених програмуванню, які відбуватимуться під час Тижня кодування ЄС з 7 по 22 жовтня 2017 року. Неприбуткові організації можуть отримати міні-грант розміром до 9000 гривень для організації такого заходу.

Організаторами заходів можуть виступати: навчальні заклади, ІТ-фахівці, підприємства, комп'ютерні клуби тощо. Але вони повинні мати статус неприбуткової організації – це обов’язкова умова отримання гранту.

Цільова аудиторія заходів – діти і молодь у віці від 8 до 24 років. Показати молоді, яким цікавим може бути програмування та як із його допомогою можна втілювати найсміливіші творчі ідеї, – мета Meet and Code. Формат організатори обирають на свій розсуд. Це можуть бути майстер-класи, хакатони, семінари з програмування, лекції, кінопокази, конкурси, ночі кодування, курси робототехніки тощо.

Подавати заявки на проведення заходів можна  до 15 вересня 2017 року в електронному вигляді. Організація має можливість запропонувати декілька ідей та отримати фінансування в розмірі до 9000 гривень окремо для кожної ініціативи.

Подати заявку
Більше інформації про Meet and Code