Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Конкурс для закладів освіти "Я - інноватор"

Картинки по запросу фонд випускників україни Дедлайн - 12 грудня 2017

Мета конкурсу «Я — інноватор»: 
1. Поширити знання: залучити молодь до вивчення провідних інструментів та практик для розвитку інноваційного мислення і одразу застосувати їх до реальних ситуацій. 
2. Привнести зміни в українську освіту: допомогти втілити конкретні ідеї та проекти в навчальних закладах. 
3. Підтримати втілення ідей фінансово: найкращі проекти отримають грошову підтримку від партнера конкурсу, інноваційної компанії Grammarly. 

Партнери:
Grammarly – надає грошову підтримку у розмірі 60 000 грн. на реалізацію найкращих ідей за результатом конкурсу. 
Grammarly є інноваційною успішною компанією з України. ЇЇ команда - чудовий приклад того, як інноваційні рішення можуть стати успішними на глобальному рівні. 

GoFundEd – проводитиме консультації та надаватиме підтримку найкращим проектам у зборі коштів через свою краудфандингову платформу. 
GoFundEd – краудфандингова платформа, яка дає змогу вчителям з будь-якого куточка України знайти фінансові ресурси для потреб класу чи школи та реалізувати проекти, що покращують якість викладання і розвивають учнів інноваційним способом. 

Як взяти участь у конкурсі та отримати грошовий приз для реалізації проекту?
1. Зареєструватися для участі в конкурсі тут 
Реєструватися можуть як окремі особи, так і команди. До конкурсу запрошуються учні, студенти, батьки, викладачі та всі, хто опікується певним навчальним закладом.

2. Знайти конкретну ситуацію/виклик у своєму навчальному закладі.
Над цією ситуацію ви працюватимете і в результаті маєте запропонувати інноваційне рішення, яке покращить навчальний досвід. 

3. Пройти повністю навчання на онлайн-курсі «Дизайн-мислення для інновацій».
Реєстрація на курс.
Більше про курс

4. Подати відео для участі в конкурсі до 12 грудня, 2017 року. 
Тривалість відео — 3-5 хвилин. У ролику потрібно описати чи показати процес пошуку свого інноваційного рішення за результатами навчання та представити саме рішення. 

5. 25 грудня журі оголосить 5 переможців конкурсу, які зможуть розмістити свої проекти на платформі GoFundEd та отримати стартову грошову підтримку з призового фонду. 

Журі конкурсу:
1. Надія Варгола, співзасновниця та президентка Alumni Fund Ukraine, ініціаторка конкурсу та української адаптації онлайн-курсу з дизайн-мислення. 
2. Дмитро Лідер, співзасновник та технічний директор Grammarly – інноваційного партнера конкурсу.
3. Лілія Боровець, співзасновниця GoFundEd – освітнього партнера конкурсу.

Підтримка під час навчання та підготовки проектів:
Для учнів, студентів, викладачів та інших представників освітньої сфери, які проходитимуть онлайн-курс «Дизайн-мислення для інновацій», буде створено окремий напрямок для обговорення на форумі курсу на платформі Prometheus. Модераторами цієї дискусії будуть Лілія Боровець та Олександра Пєтушкова з GoFundEd.