Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Конкурс "Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку"

 3078 Дедлайн - 1 листопада 2017 р.
Оголошено про початок всеукраїнського конкурсу «Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку місцевих громад»

Європейська асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Міжнародною амбасадою жінок-підприємців та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів, за фінансової підтримки Асоціації міст України, реалізує конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для економічного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів). Переможці будуть визначені у 5 номінаціях. Автори 5 найкращих жіночих ініціатив будуть нагороджені тижневою навчальною поїздкою до Європейського Парламенту. Завершення проекту та оголошення результатів конкурсу відбудеться у приміщенні Верховної Ради у листопаді 2017 року і проходитиме одночасно з міжнародною художньою виставкою, присвяченою темі жіноцтва.

Відео-сюжет  

МЕТА ПРОЕКТУ: підвищення мотивації жінок до успішної економічної діяльності через популяризацію кращих реалізованих ініціатив з різних громад України.

УЧАСНИКИ: жінки депутати, підприємці, науковці, громадські активісти, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток своєї громади.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену форму до 1 листопада 2017 рокуна електронну адресу: euro.assembly@gmail.com або звичайним листом за адресою: 08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 «Європейська Асамблея жінок-депутатів».

НАГОРОДЖЕННЯ У НОМІНАЦІЯХ:

- найкраща жіноча ініціатива у категорії «Підприємництво»;
- найкраща жіноча ініціатива у категорії «Врядування»;
- найкраща жіноча ініціатива у категорії «Громадська діяльність»;
- найкраща жіноча ініціатива у категорії «Наукова діяльність»;
- найкраща жіноча ініціатива у категорії «Нова Україна».

Деталі про конкурс та форма реєстрації на сайті організації.