Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Конкурс субгрантів у рамках проекту #TransparentCities

3106 Заявки приймаються до 25 січня 2018 року.
У червні 2017 року, українське представництво міжнародної мережі Transparency International опублікувало рейтинг та ґрунтовне дослідження прозорості 100 найбільших міст України. Рейтинг міст було складено за 91 показником у тринадцяти сферах. Зокрема, бралися до уваги фінансова та бюджетна сфера, закупівлі, житлова та комунальна політика, освіта, соціальні послуги, інформація про роботу місцевої влади та ін.

З метою залучення місцеві громадські організації до розбудови прозорості та підзвітності українських міст учасників рейтингу, ТІ Україна оголошує конкурс суб-грантів. Конкурс є частиною проекту «Розбудова прозорості в містах України», що фінансується за кошти Фонду демократії ООН (UNDEF).

Мета конкурсу: підвищити рівень прозорості муніципалітету мінімум на 20 балів від рівня, зазначеного у рейтингу прозорості 100 найбільших міст України станом на червень 2017 року (рейтинг і методологія доступні на сайті transparentcities.in.ua).

Географія конкурсу: Міста, включені в рейтинг TransparentCities, який доступний за посиланням  https://transparentcities.in.ua/rating/.

Завдання та пріоритети конкурсу

 • - Підвищення рівня прозорості міста шляхом адвокації рекомендацій рейтингу прозорості міст (доступні для перегляду при кліку на місто тут)
 • - Розробити та реалізувати план підвищення прозорості міської влади.
 • - Результатом втілення проекту має стати підвищення рівня прозорості міста мінімум на 20 балів (згідно з методологією, доступною на сайті transparentcities.in.ua).
 • - Пріоритети будуть надані організаціям, які запропонують плани покращення ситуації в найбільш проблемних сферах прозорості муніципалітету міста учасника рейтингу.

Учасники конкурсу

Неурядові організації, які мають статус неприбутковості, та діють в містах України, охоплених рейтингом прозорості міст (https://transparentcities.in.ua/rating/). Буде обрано 15 НУО-переможців із врахуванням справедливого географічного розподілу та балансу позицій міст в рейтингу (тобто серед переможців будуть НУО з міст, які знаходяться і відносно високо, й низько в рейтингу).

 

Порядок подання проектних пропозицій

Будь ласка, уважно прочитайте повний текст оголошення про грантовий конкурс перш, ніж приступати до написання проектної пропозиції.

Заявник має бути офіційно зареєстрованою українською неурядовою організацією (НУО).

Організація-заявник повинна: 

 • - Бути спроможною успішно виконати завдання, пріоритети та мету зазначені у оголошенні у рамках гранту.
 • - Подати повний пакет проектних документів (див. перелік нижче) до вказаного терміну.

Проектні пропозиції мають бути подані в електронному вигляді на адресу не пізніше 23:59 25 січня 2018 року. В темі листа зазначте: «Заявка на конкурс – [назва НУО]».

Склад проектної пропозиції

 1. Заповнена аплікаційна форма і форма бюджету, завірені печаткою та підписом керівника організації (додаються);
 2. Резюме керівника проекту;
 3. Скан-копії листів підтримки від партнерів проекту (якщо є);
 4. Скан-копія свідоцтва про реєстрацію/виписки з ЄДР;
 5. Скан-копія статуту.

Вищезазначені документи подаються у форматі pdf. Кожен файл має бути вкладеним в лист окремо. Не приймаються до розгляду файли-архіви (ZIP, RAR тощо).

Діяльність за проектом має розпочинатися не раніше 1 березня 2018 року.

Проект має бути завершений не пізніше 30 серпня 2018 року.

У разі необхідності уточнення деталей проектної заявки представники ТІ Україна можуть звертатися до апліканта на будь-якому етапі розгляду заявки за телефоном та адресою електронної пошти, з якої надійшов проект або вказаної в аплікаційній формі як контактна.

Терміни подання

До закінчення терміну подання проектних пропозицій можливе індивідуальне консультування потенційних аплікантів. Звертаємо увагу, що  консультації не надаються телефоном. Усі запитання стосовно участі в конкурсі просимо направляти на електронну адресу transparentcities@ti-ukraine.org до 20 січня 2018 року, вказавши у темі листа «Запитання щодо конкурсу», а у самому листі – своє ім’я й прізвище та організацію, яку Ви представляєте.

Кінцевий термін подання пропозицій – до 23:59, 25 січня 2018 року.

Оголошення результатів – до 23.59, 15 лютого 2018 року.

Увага!

Бюджет конкурсу

Загальний бюджет конкурсу –  30 000 дол.

Розмір одного грантудо 2 тис. дол.

Загальна кількість грантів - 15

Максимальний строк реалізації проекту – 6 місяців.

Оцінювання проектних пропозицій

Оцінка й відбір проектних пропозицій будуть відбуватися за принципами колегіальності і прозорості. Рішення за проектами будуть приймати представники спеціальної комісії.

 Критерії оцінки проектів:

 

Контакти

Transparency International Україна