Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Всеукраїнський конкурс есе

Menu1 «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Career Hub розпочинають Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Останній день подачі есе 25 лютого 2018 року.

Переможці конкурсу отримають унікальну можливість почути поради з планування та розвитку кар’єри від керівників підприємств, організацій і державних органів влади та провести день з топ-менеджерами кампаній та відомими українцями.

Есе повинно розкривати:
- персональні плани та очікування щодо обраної професії;
- бачення свого майбутнього розвитку в професії та перспективи самореалізації;
- плани зробити внесок своєю працею у розвиток країни.

Вимоги до есе: до 2 сторінок, українською мовою, 12 шрифтом, грамотність та охайність.

На початку есе важливо зазначити:

- Прізвище, ім’я, по батькові/ місто, навчальний заклад, клас/ контактний телефон та електронна пошта автора есе.
- ПІБ та контактний телефон одного з батьків та вчителя/класного керівника.
- З ким з успішних людей в обраній професії учасник/учасниця хотів/хотіла би зустрітися (відомою людиною, керівником підприємства, організації, державного органу влади тощо).
- Які питання ви маєте до обраної людини?

Етапи конкурсу:

- І реєстраційний етап: 15 січня - 25 лютого 2018р. – період подачі конкурсних робіт.
- II відбірковий етап: 26 лютого - 05 березня 2018 р. – розгляд есе конкурсною комісією та визначення учасників регіональних зустрічей. Список учасників регіонального етапу буде оприлюднено 5 березня 2018р.
- ІІI регіональний етап: 15 березня - 15 травня 2018р. – зустрічі кращих авторів есе з керівниками компаній, установ, організацій, в одному з п’яти міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі та Одесі.
- ІV національний етап: 31 травня -1 червня 2018р. – фінал конкурсу – Всеукраїнська конференція «Моя кар’єра в Україні» та День з топ-менеджером у місті Київ.

1 червня 2018 року переможці проведуть День з успішною людиною (керівником підприємства, міжнародної організації, державного органу влади тощо).

Для участі в конкурсі необхідно:

- Написати есе на тему «Моя майбутня професія: планування і розвиток».
- На початку есе обов’язково вказати контактну інформацію.
- Відправити готове есе на e-mail: info@careerhub.in.ua з приміткою «Робота на конкурс_ПІБ» до 25 лютого 2018 р.

Більш детальну інформацію можливо дізнатися з положення про конкурс, яке розміщене на офіційних сайтах організаторів: www.csr-ukraine.org та www.careerhub.in.ua та офіційній сторінці на Facebook https://www.facebook.com/CareerHubUkraine/. З будь-яких питань щодо участі у Конкурсі звертатися до менеджера проекту Олени Воропай, info@careerhub.in.ua, (044) 292 02 48, моб. 093 57 90 187.