Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

ІІ набір на освітній курс «Експортна Революція»

Дедлайн: 30.09.2018

Освітній напрямок Офісу з просування експорту – це чудова можливість підготувати ваш бізнес та продукт до підкорення нових ринків, опанувати нові знання та отримати корисні поради для ведення експортної діяльності. Всі наші освітні послуги є безкоштовними.

Знання та інформація – головний капітал будь-якого успішного бізнесу. Наша команда професіоналів та запрошених експертів забезпечить вам безперервний доступ до актуальних даних та сучасних бізнес-практик.
Export Revolution Ukraine – національна комплексна освітня програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати, та для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Розроблена із врахуванням потреб компаній, особливостей українського законодавства та умов внутрішнього та зовнішніх ринків, програма поєднує он-лайн навчання та живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць та завершується навчальною бізнес-подорожжю до Естонії.

8 міжнародних менторів, котрі сумарно мають досвід експорту у 64 країни світу, будуть вести вас крок за кроком до створення експортної стратегії вашої компанії.

Програма має два рівні – Start та Pro: перший – для підприємців, котрі хочуть зрозуміти експортні можливості для свого підприємства, другий – інтенсивний курс для експортерів, котрим потрібно покращити експортні показники чи вийти на нові ринки.

Програма розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту, та фінансується Проектом з питань розвитку і співробітництва Естонії.

Все, що потрібно, щоб стати учасником курсу Start – пройти швидку процедуру реєстрації, для курсу Pro – подати заяву на участь та пройти відбір. Реєстрація відкрита до 30 вересня, ми починаємо завчасно, і вам так само радимо не зволікати.

    Деталі за посиланням: epo.org.ua/education