Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Грант від USAID для закладів повинної меддопомоги

Дедлайн - 26 грудня 2018 року.
Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» передбачє надання 15 грантів з фіксованою сумою за цим Оголошенням про конкурс № 1 з максимальною сумою до 18 000 доларів США кожен.
Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України.

Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:
1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.
Заходи проекту будуть спрямовані на формування стратегічного та операційного планів розвитку закладів ПМД, впровадження пацієнт-орієнтованої моделі надання ПМД, забезпечення фінансової стійкості закладу, посилення менеджменту та розвиток сервісу, а також впровадження системи управління якістю, ефективної комунікації, набуття навичок управління грантом.
Також очікується, що грант-отримувачі розпочнуть проведення ряду заходів з поширення набутого, в ході реалізації проекту, досвіду на регіональному та національному рівнях. Метою таких заходів буде надання технічної підтримки іншим закладам ПМД для впровадження ними тих же підходів управління закладом та досягнення високих показників ефективності
Претенденти (заявники), що є місцевими комунальними організаціями (неприбутковими) та офіційно зареєстровані в Україні і статути яких передбачають отримання грантів, мають відповідати наступним критеріям:

Заявник є закладом ПМД комунальної власності громади/міста/району;
Заявник має підписану угоду із Національною службою здоров’я України (далі – НСЗУ) в 1 та 2 хвилях підписання угод із НСЗУ на момент подання заявки;
Загальна кількість населення, яке обслуговує заявник, - від 30 тис. осіб;
Кількість підписаних декларацій із пацієнтами більше 45% від загальної кількості населення на території обслуговування закладу ПМД;
Заявник є закладом ПМД, який надає послуги всім віковим групам населення.
 Заявник має функціональну фінансову систему
 Інші відносини, асоціації, заходи та інтереси Заявника не створюють конфлікту інтересів, що може вплинути на повну неупередженість у реалізації грантових заходів.
Детальна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт:https://gurt.org.ua/news/grants/49464/
Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io ).
Заявники, які подаються вперше, повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.
На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.
Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу grant@hrs.net.uaдо кінця робочого дня 5  грудня 2018 року. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам не пізніше 10 грудня 2018 року.
Інформаційний семінар / вебінарвідбудеться 4 грудня 2018 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстраціяза допомогою електронної пошти grant@hrs.net.ua до 11:00 – 4 грудня 2018 року.
 Заявки приймаються до 23:59  - 26 грудня 2018 року.