Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Проект USAID «Справедливе правосуддя" оголошує конкурс на впровадження діяльності, пов’язаної з підвищенням обізнаності громадськості щодо електронних сервісів для отримання адміністративних послуг, що надаються Міністерством юстиції України.

Метою цієї грантової програми є покращення обізнаності громадськості про зусилля влади, спрямовані на задоволення вимоги громадськості щодо покращення адміністративних послуг, які надаються Міністерством юстиції України.

У межах цієї Грантової програми Проект USAID «Справедливе правосуддя» планує надання одного (1) гранту на суму до 850 000,00 грн. для впровадження національної інформаційно-просвітницької кампанії.

Орієнтовний початок виконання проектів – 1 вересня 2015 року, тривалість 5-7 місяців.

Заявки на участь у конкурсі грантів приймаються до 24 липня 2015 року, 17:00. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Пакет документів для подання заявки слід надсилати в офіс Проекту USAID «Справедливе правосуддя» до зазначеного вище терміну.

Докладний опис грантової програми, вимог до одержувачів грантів, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено в оголошенні про грантову програму та в додатках до нього.