Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) пропонує гранти малим та середнім підприємствам для зростання їх бізнесу

 

ЄБРР, власниками якого є 64 країни та дві міжнародні організації, підтримує розвиток ринкової економіки і демократії. Він надає грантову підтримку малому та середньому бізнесу в Україні з 2010 року. ЄБРР допомагає підприємствам залучати висококваліфікованих консультантів, які здатні якісно трансформувати їх бізнес, і надає гранти (безповоротню фінансову допомогу) для часткової оплати послуг консультантів.

 

Фінансування надає Європейський Союз та країни-донори.

За результатами проектів, профінансованих ЄБРР, через рік після їх завершення: 25% українських малих і середніх підприємств збільшили дохід на 62%, 22% – збільшили продуктивність на 41%, 15% – розширили асортимент продукції, 13% – залучили фінансування в середньому на 630 тис. євро кожне.

Умови для отримання гранту: штат – до 250 працівників; приватна власність, в якій більше ніж 50% належить громадянам України; період діяльності підприємства не менше двох років; гарна ділова репутація; позитивна динаміка розвитку та потреба в залученні консультанта; сектори: всі, крім фінансового, страхового, тютюнового,ігрового, міцних алкогольних напоїв, військово-промислового.

Гранти надаються на такі види консультацій: Стратегія; маркетинг; бізнес-планування; організаційна і операційна діяльність; впровадження інформаційно-комунікаційних технологій; інженерно-технічні рішення; впровадження стандартів серії ISO та інших галузевих стандартів; фінансовий аналіз та планування, перехід на МСФЗ; енергоефективність та екологічний менеджмент та ін.

Для отримання більш детальної інформації зв’яжіться з Групою підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні за телефоном: +38 044 277 11 45 ( Дарина)