Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Данська Рада з питань біженців відкриває конкурс заяв на отримання малих грантів

Данська Рада з питань біженців спільно з ВБФ «Право на захист» за фінансової підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців відкриває конкурс заяв на отримання малих грантів в рамках проекту «Адвокація, правовий захист, заснований на громадських принципах, житлова і непродовольча допомога внутрішньо переміщеним особам і населенню, постраждалому в результаті конфлікту в Україні». Умови конкурсу трьома мовами (українською, російською, англійською) - у вкладених файлах.

Малі гранти будуть надані українським неприбутковим організаціям для фінансування новаторських ідей, що сприяють зміцненню громадянського суспільства та правового захисту ВПО та населення, постраждалого внаслідок конфлікту в Україні.

Також до участі в конкурсі запрошуються організації, діяльність яких спрямована на попередження та вжиття відповідних заходів проти сексуального та гендерного насильства. Заявником на грант можуть бути громадські об'єднання, які мають статус неприбуткових організацій (громадські організації та благодійні фонди).

Розмір гранту: максимум USD 10,000 (гранти будуть видані у гривнях у перерахунку за курсом грн. USD). Можливий розгляд винятків надання максимальної суми гранту у разі подання переконливої заявки.

Заявку потрібно заповнити за бажанням однією з трьох мов перейшовши за посиланням: україньскоюросійськоюанглійською

Остаточний термін подачі заявок до Данської ради у спавах біженців: 31 липня 2015 Прохання вислати заявки раніше зазначеного терміну.

подробиці тут