Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Фонд Міжнародної Солідарності оголосив про другий набір грантових заявок

Напрямки - місцева демократія та незалежні ЗМІ. Кінцевий термін подання заявок - 13 жовтня 2015 року.

Польсько-Канадська Програма Підтримки Демократії є спільною ініціативою урядів Польщі та Канади, яку реалізує Фонд міжнародної солідарності (Solidarity Fund PL). Метою програми є підвищення рівня участі громадян України у створенні ефективних, правових та наділених довірою демократичних інституцій, зокрема місцевого самоврядування та незалежних ЗМІ. Програма створює можливість обміну з Україною польским досвідом системної трансформації та побудови системної співпраці між польскими та українськими публічними інституціями і організаціями громадянського суспільства.

У рамках програми будуть підтримуватись ініціативи, які охоплюють два тематичні напрямки:

1. Місцева демократія (зміцнення самоврядування та місцевої демократії, ефективне управління в місцевій адміністрації; зміцнення механізмів публічного діалогу і громадських консультацій, співпраця місцевого самоврядування з громадським сектором задля впровадження кращих практик в діяльності державних установ; підтримка лідерів системних трансформацій, в тому числі зміцнення людського капіталу та нагромадження ресурсів необхідних для імплементації реформи самоврядування і створення дієвої експертної співпраці  між польськими та українськими органами місцевого самоврядування).

2. Незалежні ЗМІ (поліпшення доступу громадян до всебічної, надійної та об’єктивної інформації завдяки розвиткові незалежних ЗМІ, зокрема електронних; зміцнення ролі мас-медіа в ініціюванні діалогу навколо питань політики та реформ; зміцнення ефективності і незалежності журналістів та видавців, котрі займаються слідчою журналістикою, протидією виборчим фальсифікаціям,  працюють у складних умовах і т.д.).

Програма створює можливість для спільних ініціатив, які будуть реалізуватись у рамках співпраці партнерів з Польщі та України. Польські неурядові організації відіграватимуть роль партнера-лідера, який формально подає грантову заявку. Заохочуємо українські організації до пошуку польських партнерів для участі у грантовому конкурсі.

Очікується, що у результаті другого раунду програми буде підтримано приблизно 12-15 проектів, які реалізуватимуться у 2016 р. (близько100 000 канадських доларів/проект).

Термін подання заявок спливає 13 жовтня 2015 року.

Детальніша інформація (польською мовою)

Правила участі у конкурсі (версія українською)

Контакти:

Недім Усеінов

nedim.useinov@solidarityfund.pl