Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Грант школи юристів «Exemplum»

Якщо Ви молода та активна людина, візьміть участь у конкурсі на отримання гранту на навчання у Школі успішних юристів «Exemplum».

До участі запрошуються: молоді та амбіційні правники; студенти останніх курсів юридичних факультетів; молоді юристи які мають бажання наповнити себе та розширити своє світосприйняття.

Для отримання гранту необхідно виконати декілька вимог: написати мотиваційного листа, у довільній формі, відповівши на запитання “Чому саме я маю навчатися у Школі успішних юристів “Exemplum”; створити презентацію, до 7 слайдів, на тему “Яким має бути сучасний юрист”. Конкурсні матеріали необхідно надіслати на електронну пошту Школи успішних юристів “Exemplum” - exemplum.law@gmail.com

За результатами конкурсного відбору, три найбільш мотивовані учасники отримають можливість безкоштовно пройти навчання будь - якого модулю на власний вибір, кожний з яких триває один календарний місяць, в Школі успішних юристів «Exemplum».

Під модулем мається на увазі навчання протягом 5-ти практичних тренінгів за наступними тематиками: модуль 1 (жовтень) - Комунікативна психологія для юриста; модуль 2 (листопад) - Техніки ведення переговорів; модуль 3 (грудень) - Ораторське мистецтво для юриста.

Навчання буде проходити в Києві.

Конкурсні роботи приймаються до 31 жовтня 2015 року включно, до 23 год. 30 хв.