Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Навчальна програма із електронного врядування в США

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для участі у програмі стажування на тему «Інновації в електронному врядуванні».
Орієнтовна дата поїздки – 9-23 березня 2016 р.
Останній термін подання документів на програму – до 29 жовтня 2015 р.
Основною метою навчальної програми є допомога Україні у створенні інклюзивних та ефективних стратегій і систем електронного уряду для підвищення прозорості державного сектора, заохоченні громадянського суспільства брати участь в економічних та соціальних реформах і зробити їх стійкими.
Навчальна програма «Інновації в електронному врядуванні» проходитиме у Сполучених Штатах Америки і триватиме два тижні.
Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування на стажуванні учасники проживатимуть у приймаючих родинах. Знання англійської мови не вимагається, з групою працюють перекладачі. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо).
Учасниками програми можуть бути:
- Посадовці середньої та вищої ланки, відповідальні за електронне врядування та/або розвиток економіки;
- Лідери громадянського суспільства, які займаються електронним врядуванням та/або системою відкритих даних.
Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні - Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) http://ptp.ceume.org.ua/