Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Конкурс проектних пропозицій від GIZ

 

У рамках проекту «Спеціальна ініціатива Україна», який реалізовується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ ГмбХ на замовлення Уряду Федеративної Республіки Німеччина , оголошується конкурс відбору проектних пропозицій¸ які спрямовані на покращення послуг, що надаються місцевим громадам внутрішньо переміщеним особам (ВПО) і населенню приймаючих громад.

На конкурсних засадах для участі у програмі буде відібрано до 20 проектних пропозицій територіальних громад та громадських організацій.

Учасники-переможці отримають від проекту технічну допомогу для реалізації проектних пропозицій за наступною тематикою: малі інфраструктурні заходи та ремонт приміщення надання муніципальних послуг (школи, дитячі садки, заклади охорони здоров я); покращення матеріального забезпечення громад, що сприятиме значному покращенню якості послуг для вимушених переселенців і місцевої громади (комп’ютерна техніка, меблі, устаткування тощо); покращення житлових умов в місцях розміщення ВПО; навчання персоналу і тренінги; організація заходів, спрямованих на інтеграцію ВПО в приймаючих громадах; облаштування громадських просторів та центрів дозвілля для ВПО і населення приймаючих громад (включаючи дитячі майданчики та спортивні майданчики тощо); інші заходи, що мають на меті покращення якості муніципальних послуг для ВПО і населення приймаючих громад.

Для реалізації проектних пропозицій учасникам-переможцям будуть запропоновані договори про надання технічної допомоги згідно зі стандартами GIZ.

Обсяг технічної допомоги буде визначено в кожній громаді індивідуально згідно з проектними пропозиціями, але не може перевищувати 500 тис. грн. Термін реалізації проекту має складати максимально 2 місяці з моменту підписання угоди з GIZ.

Громади, які отримають технічну допомогу від проекту, муть зробити власний внесок у грошовій чи іншій формі (наприклад, наданням обладнання, ремонт приміщення, благоустрій прилеглої території тощо). Цей внесок має бути зазначений в проектній пропозиції, що подається на конкурс. Власний внесок не є обов’язковою умовою участі в конкурсі, проте оцінюватиметься як додаткова перевага при відборі переможців.

Проектні пропозиції приймаються від територіальних громад регіону та громадських організацій, що зареєстровані і/або проводять діяльність в Запорізькій області. Претендент повинен розробити проектну пропозицію, яка відповідає меті конкурсу, підготувати та надіслати організаторам конкурсу заявку установленої форми та бути готовим заключити договір і співпрацювати з GIZ в процесі реалізації проекту. Не мають права брати участь у конкурсі заявки, які вже були попередньо подані в рамках будь-якого іншого міжнародного проекту технічної допомоги.

Заповнені українською мовою заявки та додатки (за бажанням заявника), приймаються з 17 грудня 2015 року до 18 січня 2016 року виключно в електронному вигляді за адресою: viktoria.vasylenko@giz.de . Обсяг заявки не повинен бути більшим за 5 МВ у форматі MS World(.doc або docx. або.rtf), а додатки до заявки у форматі Adobe Reader (.pdf) або JPEG.

Конкурс вищезазначених проектних пропозицій на території Запорізької області впроваджується спільно з Запорізькою облдержадміністрацією.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати, надіславши відповідний лист електронною поштою viktoria.vasylenko@giz.de (координатор Проекту в Запорізькій області Вікторія Василенко).

Апликаційна форма