Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Грант «Розробка навчальної програми у галузі охорони громадського здоров’я»

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» до 26  січня 2016 року приймає заявки на отримання гранту «Розробка навчальної програми у галузі охорони громадського здоров’я».

В рамках реалізації гранту пропонується виконати такі три завдання:

  1. Розробка навчальної програми у галузі охорони громадського здоров’я для післядипломної освіти;
  2. Розробка плану впровадження навчального курсу у галузі охорони громадського здоров’я;
  3. Реалізація першого етапу впровадження навчального курсу у галузі охорони громадського здоров’я.

Претенденти, що відповідають критеріям участі, мають продемонструвати наступне:

  • Організація має бути зареєстрована (заснована) відповідно до законодавства України не менш ніж за 1 (один) рік до подання заявки;
  • Організація має успішний досвід співпраці із закладами української системи охорони здоров’я та/або освітніми закладами;
  • Організація має досвід у створенні/розробці та впровадженні навчальних програм або тренінгових курсів;
  • Академічні навчальні заклади або заклади професійної підготовки, розташовані в одному з пріоритетних регіонів PEPFAR: м. Київ, Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська та Чернігівська області. Мають досвід адаптації міжнародних навчальних програм та/або введення нових навчальних програми або сертифікованих програми післядипломної освіти;
  • Перевага надаватиметься запропонованому професорсько-викладацькому колективу, який пройшов міжнародну підготовку у галузі охорони громадського здоров’я та / або епідеміології.
    • Примітка: можна пропонувати професорсько-викладацький колектив, до складу якого входять і фахівці на повній ставці; і викладачі, які працюють на неповну ставку або за контрактом.

Максимальна сума бюджету для цього Гранту з фіксованою сумою – 80,000.00 доларів США.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу grant@hss-share.net.ua до кінця робочого дня 30 грудня 2015 року. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам не пізніше 5 січня 2016 року.

Інформаційний семінар / вебінар пройде 29 грудня 2015 року з метою уточнення

Інформаційний семінар / вебінар пройде 28 грудня 2015 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти grant@hss-share.net.ua до 10:00 – 28 грудня 2015 року.

Заявки приймаються до 23:59  26  січня 2016 року.