Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Конкурс проектних заявок на фінансування від LCF

Фінський Фонд Місцевого Співробітництва (LCF) – Фонд, яким управляє Посольство Фінляндії в Україні. http://www.finland.org.ua/public/default.aspx?nodeid=31733&contentlan=37&culture=uk-UA

Фонд спрямований на підтримку місцевих (українських) неурядових організацій (НУО).

У деяких випадках також інші організації  можуть подавати свої заявки, наукові та дослідницькі інститути, незалежні ЗМІ та заклади культури.

Кожний окремий випадок має кваліфікуватися як офіційна допомога розвитку (ОДР) та відповідати офіційній політиці розвитку Фінляндії:

Мета Фонду – підтримати сильні та активні громадські організації, що є важливою складовою дієвої демократії та відкритого суспільства.

Подання проектної заявки:

Фонд Місцевого Співробітництва Посольства у 2016 році складає 150 000 євро, кошти будуть розподілені між обраними заявниками (як правило 3-5). Бюджет запропонованого проекту не має перевищувати 50 000 євро, але не повинен бути менше, ніж 10 000 євро.

Зверніть увагу, що кожного року ми отримуємо у декілька разів більше заявок, ніж можемо підтримати. Конкуренція є високою. Отож ми рекомендуємо Вам уважно прочитати інструкцію та підготувати Вашу пропозицію належним чином. Особливе значення для нас має чітке визначення мети проектної заявки та очікувані результати (вплив).  

У випадку якщо бюджет проекту перевищує 20 000 євро, організація повинна провести незалежний аудит.  Ми рекомендуємо Вам внести відповідні кошти до бюджету проекту.

Посольство не підтриму проекти, що передбачають фінансування виключно за рахунок Фонду.

Запропонований проект повинен мати потенціал для реальних, вимірних результатів.

Запропоновані проекти розраховані, як правило, на один рік, але мають бути завершені не пізніше листопада 2016 року.

Заявки на отримання фінансування потрібно надіслати до Посольства не пізніше 16.00, 1 лютого, 2016 року.

Усім заявникам необхідно надіслати лише нову аплікаційну форму, ретельно заповнену англійською мовою.  Лише кандидам  відібраним для участі у другому турі необхідно надіслати повну проектну пропозицію із супровідними документами.

Фіналісти будуть відібрані із цієї групи, ми зв'яжемося з ними для подальшого підписання договору і т. д.

Примітка:  заявки мають бути заповнені лише англійською мовою, під час обох турів.

Цьогоріч пріоритетними темами для LCF проектів, що фінансуються в Україні, є наступні:

- Права людини та гендерна рівність, особливо по відношенню до уразливих груп, жінок, молоді та дітей

- Демократія та належне врядування, особливо що стосується підтримки процесу проведення реформ в Україні, верховенство права та боротьба із корупцією

- Охорона навколишнього середовища, особливо що стосується біологічного різноманіття

У випадку якщо Ваш проект не відповідає вищезазначеним пріоритетним темам, Ви можете подавати заявку, але ми рекомендуємо Вам бути переконливими у презентації Вашого проекту.

Наступні види проектів НЕ можуть бути підтримані Фондом Місцевої Співпраці Посольства Фінляндії:

- проекти, що впроваджуються урядом, міністерствами та місцевими органами влади;

- проекти політичних партій;

- проекти, в яких бенефіціарієм виступає одна людина, одна сім'я або приватний бізнес;

- проекти, спрямовані виключно на благодійність;

- організація одного заходу, пов'язаного, наприклад, із культурою, благодійністю або конференція;

- гуманітарна допомога (таке фінансування здійснюється іншим встановленим шляхом);

- ООН та інші міжнародні організації, міжнародні неурядові організації та фінські НУО. (Такі види організацій подають свої заявки та отримують фінансування із центрального офісу у Гельсінкі).  Місцеві (українські) партнери та установи-виконавці, однак, можуть бути обрані;

- персональні гранти для індивідуальних осіб;

- програми кредитування;

- придбання транспортних засобів, земельних ділянок чи нерухомості;

- проекти, головною метою яких є подорож до Фінляндії чи іншої зарубіжної країни.

Перший тур:

Заявники повинні заповнити нижченаведену форму заявки і надіслати її до 16:00, 1 лютого 2016 року, на електронну адресу: PYM.KIO@formin.fi

У темі повідомлення вкажіть, будь ласка "LCF" та назву Вашої організації. Заявка повинна бути завпонена аглійською мовою.

Будь ласка, не надсилайте заявки декілька разів, не відправляйте заявку на інші адреси, лише на вищезазначену. Також не використовуйте сторінку Facebook Посольства або будь-який інший неофіційний канал зв'язку для надсилання заявки.

Питання (але не проектні заявки!) можна направляти пані Наталії Головій: natalya. golova (at) formin.fi

Перед тим як звернутися до Посольства із запитаннями, впевніться, будь ласка, що Ви не можете знайти необхідну інформацію самостійно у цій інструкції. Посольство не надаватиме інформацію щодо процесу відбору заявок до закриття конкурсу.

Не намагайтеся вплинути на процес відбору заявок телефонними дзвінками чи проханнями про зустріч. Посольство звернеться до Вас у випадку якщо Ваша організація пройде у другий тур і Вам необхідно буде надіслати повну проектну заявку. Результати першого туру слід очікувати до 1 березня 2016 року.

Процес відбору заявок є предметом форс-мажорних обставин,  що може іноді призвести до затримок.

Другий тур:

Заявники,  які проходять у другий тур, мають надіслати повну проектну заявку до 15 березня 2016 року (або пізніше, про що буде домовлено) на ту саму електронну адресу: PYM.KIO@formin.fi

У темі повідомлення вкажіть, будь ласка "LCF" та назву Вашої організації.  Проектна заявка та основні додаткові документи мають бути написані англійською мовою.

З обраними кандидатами ми зв'яжемося окремо для обговорення проектних пропозицій перед тим, як приступити до підписання договору. Це той момент, коли організація може запропонувати зміни до робочого графіку або інших деталей, скоротити бюджет запропонований спочатку (але не збільшити його) та інші питання.

Заявники, яких не вибрали для надання гранту, будуть повідомлені на цій стадії належним чином.

Переконайтеся, що Ваша контактна інформація є правильною аби ми могли зв'язатися з Вами.