Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Академія політичного лідерства 2016

Міжнародний Республіканський Інститут (IRI), за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID) запрошує до участі у програмі «Академія політичного лідерства 2016»  депутатів місцевих рад, активістів політичних партій та громадських активістів.

 

Мета «Академії політичного лідерства» – підготовка нових відповідальних та ефективних політичних лідерів.Академія політичного лідерства передбачає практичне навчання для учасників, створення майданчику для обміну досвідом між молодими політиками з різних регіонів України. Семінари матимуть високий рівень інтерактивності, передбачено роботу у групах над спільними завданнями та виконанням домашніх завдань.Найбільш мотивовані учасники будуть рекомендовані до участі у програмах стажування за кордоном.До навчальної програми в якості тренерів запрошені відомі експерти, політтехнологи, журналісти, народні депутати України, громадські діячі. В рамках програми відбудеться три сесії дводенних навчальних семінарів за тематикою: політичне лідерство, ефективні медіа комунікації, організація кампаній громадського лобіювання. Перша сесія буде проведена 6-7 лютого 2016 року у тренінговому центрі Міжнародного Республіканського Інституту у м. Дніпропетровськ. Наступні сесії заплановані на 19-21 лютого та 12-13 березня. До участі запрошуються молоді люди віком від 19 до 40 років, які прагнуть отримати нові знання та мають активний досвід у суспільно-політичному, громадському житті, є діючими депутатами місцевого рівня.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити Aплікаційну форму до 20 січня 2016 року та надіслати на адреси: osputay@iri.org,  nyakymchuk@iri.org. Відбір учасників буде проведений до 26 січня 2016 року. Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ. 

Додаткову інформацію можна отримати у асистента програм Міжнародного Республіканського Інституту Наталії Яремчук (nyakymchuk@iri.org )