Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Гранти для неприбуткових соціальних та культурних проектів від Advocate Europe

Advocate Europe — це програма від асоціації MitOst у співпраці з некомерційною та не політичною організацією Liquid Democracy, яка фінансується приватним фондом Stiftung Mercator.

Advocate Europe — це ідея-виклик, це пошук оригінальних і транснаціональних проектних пропозицій, які будуть сприяти єдності та згуртованості в Європі. Це ідеї, які демонструють, що, коли активні люди збираються разом, вони можуть спільно створити спосіб подолання кризи.

Програма

Advocate Europe відкрита для представників громадянського суспільства, які прагнуть фінансування та підтримки у організації сталих ідей розвитку. Підтримується проекти в таких галузях, як соціальні інновації, мистецтво і культура, або цивільна освіта.

Представники 12 проектів отримають фінансування у розмірі до € 50,000, а також навчання і підтримку. За цією адресою Ви знайдете ескіз, за допомогою якого зможете смормувати свою пропозицію до “Адвокат Європа”.

Advocate Europe готується до запуску ідей вдруге в кінці січня 2016 року. За 6 тижнів ви можете оформити заявку та зареєструватися для подальшої співпраці. Подробиці шукайте на сайті та у соц.мережі