Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Конкурс Урбаністичних грантів

Заявки приймаються до 15 лютого 2016 року.

CANactions за підтримки WNISEF запрошує активних громадян та ініціативні групи, що прагнуть якісно змінити українські міста, до участі у Конкурсі Урбаністичних Грантів. Заявки приймаються до 15 лютого 2016 року. Переможців буде оголошено 1 березня 2016 року. Проекти та результати їх впровадження автори та ініціативні групи матимуть змогу представити на міжнародному архітектурному фестивалі CANactions у травні 2016 року.

Перевагу буде віддано ініціативам, що пропонують якісні тактичні трансформації міського середовища на мікрорівні та сприяють позитивним суспільним змінам в українських містах із активним залученням громади до процесу реалізації проекту. Конкурсом передбачено надання фінансової допомоги (грантів) максимум десяти фіналістам, обраних журі, на реалізацію їх конкурсних проектів у розмірі до $5.000.  

Мета Конкурсу – стимулювати реалізацію практичних міських проектів у таких напрямках, як:     міська економіка;екологія міста; урбаністична політика/та міське управління;культура та спадщина;    урбаністична освіта;інфраструктура та міська навігація.

Склад журі:

    Ірина Озимок, керівник програми Місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund

    Андріус Неміцкас, член Експертної Ради Школи CANactions

    Віктор Зотов, засновник архітектурного фестивалю CANactions

    Міхаел Енгель, заступник керівника проекту “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова”, GIZ

    Олена Гранкіна, член команди-переможниці конкурсу “Best Urban Social Startup”

Хто може взяти участь у конкурсі?

    неприбуткова та неурядова організація

    фізична особа - громадянин України

    ініціативна група громадян
    * один аплікант може подати на конкурс лише один проект

Вимоги до проекту:  актуальність та суспільна значущість проектної пропозиції;  націленість на реальні та конкретні результати;   наявність дослідницької складової, що передбачає ознайомлення зі світовими прикладами реалізації подібних проектів, а також локальним контекстом;   чітко описана структура всього проекту та конкретних етапів його реалізації;   залучення до проекту локальних стейкхолдерів: представника/ників громадянського суспільства, бізнесу та влади;  залучення інших ресурсів, потрібних для реалізації проекту, окрім гранту CANactions (співфінансування).

В рамках Конкурсу урбаністичних грантів не будуть підтримані:    проектні пропозиції, що дублюють функції державних установ чи органів місцевого самоврядування (за винятком тих, що підвищують їх ефективність);  благодійні проекти та заходи;  дисертаційні дослідження, а також видання авторських монографій та публікацій; проекти, більше ніж 20% бюджету яких складають гонорари та операційні витрати.

Ключові дати:

    оголошення Конкурсу та початок прийому заявок: 18.01.2016

    кінцевий термін подачі проектів: 15.02.2016

    технічна експертиза та відбір фіналістів: 16.02.2016 - 29.02.2016

    оголошення переможців: 01.03.2016

    реалізація проекту (першого етапу проекту): 02.03.2016 - 19.05.2016

  презентація проектів-переможців та результатів їх реалізації на фестивалі СANactions 2016: 20.05.2016

Для участі у конкурсі надсилайте:

1) Аплікаційну форму

2) Фінансовий план

фОРМИ ЗНАХОДЯТЬСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ