Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Конкурс на участь у стажуванні

Стажування «Формування спроможних самодостатніх сільських територіальних громад» пройде у Хмельницькій області.

Орієнтовані дати стажування: 6 березня 2016 р. - 12 березня 2016 р.

Регіональний фокус: Дніпропетровська, Харківська, Запорізька області, а також підконтрольні Україні частини Донецької і Луганської областей.

Місце проведення: Смт Гриців Шепетівського району Хмельницької області

Термін подання: до 25 лютого 2016 р.

Заповнити анкету.

Навчальна програма організовані в рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення» - Програма запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.

Чому ця програма важлива?

Чому сільські громади в Україні занепадають? Чому за наявності таких величезних природних та людських багатств, села, замість того, щоб ставати окрасою і гордістю України, територіями з найвищою якістю життя, осередками культури, здорового способу життя та сталого розвитку, перетворюються в сировинні придатки і резервації для «люмпену»? Чому місцеве самоврядування на рівні сільських/селищних рад так і не стало реальним інструментом народовладдя? Що має відбутися в сільських громадах, щоб вони почали відроджуватися?  З існуючого вже досвіду, створюючи кластери сільського розвитку, Україна може «вбити двох зайців» і спрацювати на випередження: відродити сільські громади і отримати високоякісний, дорогий, конкурентоздатний національний продукт – «Здорову Громаду». 

Навчальна програма познайомить учасників з кластерною моделлю громади і дасть поштовх та інструменти для формування спроможних самодостатніх сільських територіальних громад у своїх регіонах. І це все адаптовані до українських реалій методи і випробувані досвідом Грицева інструменти.  

Мета навчальної програми: ознайомити лідерів об’єднаних сільських/селищних громад з методами і засобами Програми Розвитку Сільської Громади; передати успішний досвід створення та функціонування інституцій громадянського суспільства в селах; заохотити до використання на практиці кластерної моделі і стратегічного управління об’єднаними сільськими громадами. 

Учасники програми ознайомляться з роботою таких організацій і установ:
Агрооселі, організації та установи м. Грицева та м.Хмельницький

Учасниками цієї програми можуть бути: голови сільських та селищних рад, лідери громадських організацій.