Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Конкурс на участь у стажуванні

Стажування «Місто рівних можливостей» пройде у м. Вінниця.

В Україні розпочато впровадження реформ, але, на жаль, впроваджують реформи на місцях, люди, які не отримали розуміння прийняття інклюзивних рішень (рішень, які мають враховувати потреби різних категорій населення, в тому числі й людей з інвалідністю). У багатьох представників влади, працівників різних сфер: судової, освітньої, медичної, спортивної, комунальної, будівельної тощо залишаються стереотипне сприйняття інвалідності, внутрішній страх перед людиною з інвалідністю й відсутність знань та навичок у налагодженні контакту й врахування потреб. На жаль, цьому ніде не вчать.

Навчальна програма «Місто рівних можливостей: Як залучити людей з інвалідністю до процесів розвитку громади» організовані в рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення» - Програма запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.
За поданими анкетами буде проведено конкурсний відбір на участь у стажуванні. Регіональний фокус: Дніпропетровська, Харківська, Запорізька області, а також підконтрольні Україні частини Донецької і Луганської областей.

Орієнтовані дати стажування: 28 лютого 2016 р. - 5 березня 2016 р.

Місце проведення: Україна, м.Вінниця

Термін подання: до 20 лютого 2016 р.

У Вінниці є унікальний досвід взаємодії влади, громади та бізнесу у вирішенні питань, які стосуються створення доступного середовища для маломобільних груп населенняЛюди з інвалідністю є активними учасниками, на рівні з усією громадою, політичних, соціальних, економічних, культурних процесів громади.

Мета навчальної програми:надати знання, напрацювати навички, передати інструменти співпраці влади, громади, бізнесу та ЗМІ учасникам програми щодо залучення людей з інвалідністю, як надійних та досвідчених партнерів, до процесу прийняття рішень та втілення реформ у містах та районних центрах.

Учасники програми ознайомляться з роботою таких організацій і установ:
Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» Вінницька міська рада (прозорий офіс) Школи № 33 та №6 (створено доступний простір, інклюзивне навчання) Діагностичний центр (створено доступний простір) «Служба перевезення людей на візках» та «Служба супроводу людей з інвалідністю».

Додаткова інформація: http://ceume.org.ua/

Контакти: oleksander.sydorenko@gmail.com

 

Реєстрація