Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій, Світовий банк

Цілі:
Заохочення прямих іноземних інвестицій в країни, що розвиваються, для підтримки економічного зростання, зниження бідності та поліпшення життя людей. Стратегія складається у залученні інвесторів і приватних страховиків до країн зі складними умовами через надання гарантій страхування приватних інвесторів і кредиторів від політичних ризиків. Гарантії MIGA захищають інвестиції від-некомерційних ризиків і допомагають інвесторам отримати доступ до джерелфінансування з кращими фінансовими умовами.
Пріоритети:
Будучи багатостороннім агентством розвитку, MIGA підтримує тільки ті інвестиції, які дають ефект розвитку і відповідають високим соціальним та екологічним стандартам. MIGA застосовує комплексний набір соціальних та екологічних стандартів для всіх проектів і пропонує великий досвід роботи з інвесторами у забезпеченні відповідності цим стандартам. Пріоритети включають середовища, що опинилися під впливом конфлікту, складні рішення щодо інфраструктури та добувної промисловості, особливо такі, що пов'язані з проектним фінансуванням та екологічними і соціальними міркуваннями, країни з середнім доходом, де діяльність MIGA може вправити вплив.
Прийнятні заявники:
Приватні інвестиційні компанії, корпорації та фінансові установи; державні компанії та некомерційні організації, якщо інвестиції здійснюються на комерційній основі.
Як подати заявку:
Першим кроком для отримання гарантійного покриття MIGA є подача конфіденційної попередньої заявки у вільній формі. Перед підготовкою заявки заявник має переглянути покрокову інструкцію і визначити, чи відповідає інвестиція критеріям прийнятності MIGA. Якщо MIGA визначає, що пропонований проект є прийнятним, заявник заповнює повну форму заявки та сплачує збір за подання заявки, що може бути повернутий, та збір за обробку, що не повертається.
З загальних питань та за додатковою інформацією про подання заявки на отримання гарантій, заявники мають зв'язатися за адресою migainquiry@worldbank.org, зателефонувати +1.202.458.2538 або відвідати www.miga.org

Додаткові контакти: https://www.miga.org/contact

Сектори/сфери підтримки
• Розвиток приватного сектора (Ділове середовище)
• Доступність та транспорт
• Енергетична ефективність
• Інше