Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Міжнародна приватна водна асоціація сприяє ефективному діалогу між державним та приватним сектором

Міжнародна приватна водна асоціація /International Private Water Association (IPWA) сприяє ефективному діалогу між гравцями державного і приватного секторів, які підкреслюють нагальну необхідність пошуку практичних засобів забезпечення швидкості, прозорості та економічної ефективності у розвитку та функціонуванні глобальних проектів водопостачання та водовідведення.

Цілі/Місія:

Метою IPWA є надання підтримки в області фінансування проектів водопостачання та санітарії в країнах, що розвиваються, 1) багатостороннім і двостороннім установам щодо виявлення та розробки продуктів зниження ризиків; 2) спонсорам, які прагнуть фінансувати нове будівництво і концесії; 3) національним, муніципальним і місцевим органам влади, які прагнуть залучити кваліфікованих приватних операторів з метою розширення та модернізації водопостачання і санітарних послуг.

Пріоритети:

Розробка проектів: Виявлення можливостей для державно-приватного партнерства у галузі водопостачання та водовідведення та інших, пов'язаних з водою, таких як опріснення та водоочищення; співпраця з багатосторонніми та двосторонніми, урядовими та іншими організаціями в розробці керівних принципів конкурсів та переговорів для сприяння проектам щодо води/стічних вод, рекомендації щодо керування проектами ДПП, розвиток підходів і рішень для субсидування послуг водопостачання; форуми для вирішення питань щодо ризиків водних проектів, проектних основ, гарантій та інших питань, необхідних для успішного фінансування.

Розвиток мережі: координаційний та контактний пункт для учасників водних проектів з приватного сектору та уряду; організація зустрічей, конференцій та семінарів, присвячених найважливішим питанням, що впливають на розвиток ДПП та збільшення інвестицій з боку приватного сектору.

Організація: Члени IPWA беруть участь у чотирьох регіональних групах, очолюваних віце-президентами IPWA: (1) Європа, Близький Схід і Африка; (2) Латинська Америка; (3) Азія; і (4) Північна Америка. Крім того, IPWA створила цільову групу щодо фінансових інструментів. Регіональні групи збирають інформацію про можливості та події в регіоні, підтримують зв'язок з ключовими посадовцями та організаціями, планують необхідні дослідження, круглі столи, а також програми обміну інформацією.

Прийнятні заявники:Члени IPWA, такі як спонсори, фінансові установи, місцеві водоканали, місцеві органи влади, муніципалітети, багатосторонні і двосторонні установи, що фінансують водопостачання та санітарію.

Як подати заявку:

IPWA відкрита для членів, що представляють весь спектр сторін, які беруть участь у плануванні, інвестуванні, регулюванні та управлінні водними проектів, в т.ч. розробники проектів, будівельні та інженерні фірми, постачальники обладнання і професійних послуг, багатосторонні фінансові установи, комунальні установи та міністерства, асоціації, фінансові установи та інші сторони, зацікавлені у розвитку державно-приватного партнерства в рамках проектів щодо водопостачання/стічних вод.

Для запитань: Пані Kathy Shandling, Executive Director, kshandling@ipwa1.org ; тел..: +12128730920

Сайт асоціації: http://www.ipwa1.org/