Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge

Конкурс стартапів, завдяки якому ваша ідея стане реальністю. Дедлайн: 01.03.2016.

Конкурс створено за ініціативи засновника Noosphere Ventures Максима Полякова та директора Google Україна Дмитра Шоломка.

 

Ми віримо, що науково-технічні розробки змінять наше життя, відкриють нові можливості і перспективи. Місія Vernadsky Challenge – стати унікальною платформою, яка допоможе талановитим фахівцям розвивати і втілювати в життя свої ідеї у сфері проектування та інженерії.

Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант, професійну експертизу і доступ до науково-технічної бази Noosphere Ventures в еквіваленті 1 мільйон гривень.
Напрямки конкурсу:    космічні технології; медичне устаткування; геологорозвідка, проекти у сфері ефективного природокористування; комплекси та системи військового призначення; альтернативна енергетика; робототехніка; ігрові платформи, програмне забезпечення для фінансових та інженерних комунцікацій; системи управління транспортом;  агропромислова техніка;  нові матеріали металургії, електроніки та інші; системи обробки, зберігання і передачі великих масивів даних.

Щоб прийняти участь, завантажте форму заявки на сайті vernadskychallenge.com, заповніть та надішліть на talent@vernadskychallenge.com

Кінцева дата подання заявки: 1 березня 2016 року.