Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Гранти для НУО від BST

Дедлайн: до 17.04.2016 (проекти тривалістю 11 місяців) та до 15.07.2016 (до 6 місяців).

Фонд ім. Роберта Боша (The Robert Bosch Stiftung) та Чорноморський фонд регіонального співробітництва (Тhe Black Sea Trust for Regional Cooperation) у співпраці з німецьким фондом Маршалла (BST) продовжують свою спільну ініціативу фінансування діяльності щодо зміцнення довіри недержавного сектору на Південному Кавказі, в Україні та Молдові, а також у сусідніх країнах.

Партнери впевнені , що громадянське суспільство може внести цінний внесок в процес зміцнення довіри, взаєморозуміння і примирення між сторонами, які беруть участь у збройних конфліктах. Ця ініціатива спрямована на заохочення ініціатив з дослідження нових способів, методів і підходів для зміцнення взаєморозуміння та довіри.

Проекти повинні бути ініційовані організаціями громадянського суспільства, які можуть ефективно взаємодіяти з цільовою аудиторією серед населення регіону в діяльності своїх проектів. Організації, що запитують підтримку, повинні бути офіційно зареєстровані в однієї з наступних країн: Азербайджан, Вірменія, Болгарія, Грузія, Молдова, Румунія, Туреччина та Україна. Участь партнерів (особливо з ЄС) можлива та вітається.

Області впровадження проектів, які матимуть першочергову підтримку: ініціативи побудови та/або зміцнення місцевих, регіональних та національних потенціалів для взаємопорозуміння та реінтеграції; транскордонні ініціативи молоді; ініціативи громадянської освіти; ініціативи щодо до примирення, які включають історичний досвід та його передачу молодому поколінню; мистецтво та культурна робота з метою зміцнення миру і примирення; роль засобів масової інформації в подоланні стереотипів.
Особливий акцент зроблений на багатосторонні ініціативи і ті, що розповсюджуються на сусідні країни.
Проекти повинні бути написані зрозумілою мовою, містити новітні підходи до зміцнення довіри, мати реалістичний і економний бюджет.
BST і RBST заохочують заявників бути творчим і сміливим. Проектні ідеї можна зосередити на створенні різних платформ (навколишнє середовище, музика, спорт тощо), які об'єднують людей з конфліктуючих територій, на полегшення контактів між державними структурами в окреслених регіонах з використанням різних інструментів взаємодії. В середньому грант складатиме близько 23000 доларів США (близько 18000 євро). Проекти багатостороннього співробітництва, у виняткових випадках, можуть претендувати на більшу суму.

Рішення про вибір і фінансування представлених проектів будуть прийматися спільно представниками обох донорів.
Грант-листи відібраних проектів будуть видаватися до кінця травня 2016 року, і відповідно, до кінця листопада 2016.
Кандидатам настійно рекомендується представити пропозиції щодо проектів, які будуть тривати більше 6 місяців до 17 березня 2016.

Апликаційні форми відправляйте за адресою: building@gmfus.org

Два різних крайні терміни подачі заявок (дедлайни) пропонуються в пропозиції на 2016 - 2017 рр. Партнерським заявкам рекомендуємо подаватися навесні, оскільки кошти обмежені.

До 17 березня 2016 включно зацікавленим організаціям пропонується подати пропозиції щодо проектів тривалістю не більше 11 місяців (проекти повинні бути завершені до квітня 2017 року, звітування за наданою формою – протягом місяця до завершення проекту)

До 15 липня 2016 включно  зацікавленим організаціям пропонується подати пропозиції щодо проектів тривалістю не більше 6 місяців ( проекти повинні бути завершені до квітня 2017 року, звітування за наданою формою – протягом місяця до завершення проекту) .

Проектні пропозиції повинні бути представлені виключно англійською за аплікаційною та бюджетною формами.

Одержувачі грантів повинні представити підсумкові звіти за затвердженою формою виключно англійською.

Заявникам, які бажають розробити проекти, які можуть перевищувати максимальну тривалість і бюджет, пропонується зв'язатися з представниками фонду для консультацій.

Представник BST в Україні - Ana Aelenei, aaelenei@gmfus.org.

Вищевказана інформація англійською: http://www.gmfus.org/initiatives/request-proposals