Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Гранти від Фонду з питань культурного розмаїття

Строк подачі: до 15 квітня 2016.

Міжнародний Фонд ЮНЕСКО з питань культурного розмаїття запрошує міжнародні організації, неурядові організації та представників вразливих до суспільних явищ соціальних груп з країн, що розвиваються подавати заявки на участь у грантовому конкурсі. Розмір фінансування становить 100,000 доларів США для кожного проекту.

Основні напрямки підтримки: введення і / або розробка політики і стратегій, які безпосередньо впливають на створення, виробництво, поширення та доступ до різноманітності форм культурного самовираження, в тому числі культурних товарів, послуг і заходів;    зміцнення відповідних інфраструктур інституційного, в тому числі професійного потенціалу і організаційних структур, які буде визнано необхідними для підтримки життєздатних місцевих і регіональних культурних галузей і ринків в країнах, що розвиваються.

Всі проекти, пов'язані з матеріального і / або нематеріального культурної спадщиною не приймаються і будуть відхилені в ході технічної оцінки Секретаріатом ЮНЕСКО. Такі додатки можуть бути внесені до Фонду всесвітньої спадщини або в Фонд з охорони нематеріальної культурної спадщини.

Проекти, які мають справу виключно з виробництвом культурних і мистецьких робіт і подій, не приймаються і можуть бути спрямовані в Міжнародний фонд з розвитку культури.

Заповніть апликаціну форму онлайн до 16 квітня 2016 року (тільки англійською мовою).

Інструкція із заповнення форми (англійською)