Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Стажування в США для освітян

Кінцевий термін подання заявок: 15 квітня 2016 року.

Програма педагогічної майстерності та досягнень вчителів шкіл Євразії та Південної Азії (ТEA) реалізується за підтримки Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США.

 

Програма надає унікальну можливість вчителям загальноосвітніх шкіл Євразії та Південної Азії поглибити компетентність у предметах, які вони викладають, покращити навички викладання, дізнатись більше про США. Учасники програми відвідають Сполучені Штати Америки весною та в осени 2017 року, щоб взяти участь у 6-тижневій програмі підвищення кваліфікації в одному з американських університетів.

Програма покриває візову підтримку (віза J-1), оплату подорожі з місць проживання учасників до приймаючого університету в США, університетську тренінгову програму, ознайомчу сесію у Вашингтоні, медичне страхування на випадок хвороби або нещасного випадку, невеличку стипендію, проживання (як правило разом з іншими учасниками програми) та харчування, книги, можливість взяти участь у конкурсі грантів для подальших програм в Україні.Анкету он-лайн можна знайти за посиланням: https://oas.irex.org/tea   або звернутися за адресою: TEAKyiv@state.gov. Заявки приймаються до 15 квітня 2016 року.

У разі заповнення анкети просимо повідомити управління стратегічного розвитку міста в електронному вигляді за адресою: alex@mlt.gov.ua.

Додаткова інформація про конкурс: http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/current.html