Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Конкурс екологічних проектів «ЗА ЖИТТЯ У ЧИСТОМУ ДОВКІЛЛІ!»

Deadline–30 квітня 2016 року.

Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» і група компаній НІКО оголошують конкурс екологічних проектів в рамках грантової програми «За життя у чистому довкіллі!»

Мета Програми - допомогти громадам в різних регіонах України у реалізації проектів з   енергоефективності,   захисту/відновлення природних   ресурсів,   формування поведінки   безвідходного виробництва і споживання. Активізувати співпрацю громади з органами місцевої влади у вирішенні екологічних проблем територій.

Тематика проекту:зменшення викидів і відходів (прибирання територій або збір вторсировини може бути лише логічними елементами проекту, а не його задачами); відновлення природних територій, водоймищ, лісів та парків,

озелене ння територій;енергозбереження та використання відновлюваних джерел енергії в громад ських та соціальних закладах;інші екологічні ініціативи з використанням інновацій в галузі збереження довкілля.

Проектні пропозиції українською або російською мовою надсилайте ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ на адресу krona@niko.ua із зазначенням теми: «На екологічний конкурс».

Аплікаційні форми