Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Гранти від Global Good Fund Fellowship

Процес подачі заявки(англійською) складається з 4 етапів.

Global Good Fund Fellowship, це 15-місячна програма, яка розрахована на підтримку молодих лідерів та соціальних підприємців по всьому світу.

Global Good Fund інвестує в новаторів, приставляє до них керівників, які будуть їх наставниками, будуть давати оцінку їх керівництву, знань в певних секторах і цілеспрямованості фінансів. Програма стажування складається з таких елементів: 360 MIRROR; план розвитку лідерства;коучинг;щорічний саміт;цільових фондів;робота з експертами.

Молоді підприємці отримають грант в розмірі 10,000 $ на розвиток свого підприємства.

Вимоги до кандидатів У програмі можуть брати участь кандидати, які:демонструють лідерство і потенціал;прагнуть досягнення соціального впливу і націлені на значні соціальні зміни;підприємства, яким керує підприємець не менше 1 року;готовий до навчання - прагне вдосконалення і готовий на співпрацю; є активними лідерами та вміють працювати зі своєю командою; підприємство є, або буде фінансово стійким (50% бюджету, або навіть більше становить дохід); не старші 40 років (більш старшим кандидатам слід обґрунтувати своє бажання брати участь у програмі).

Процес подачі заявки складається з 4 етапів:

Попереднє анкетування. Дедлайн 1 червня 2016.

Запис короткого відео. Дедлайн 20 червня 2016.

Письмова частина (англійською), в якій слід описати керівництво підприємством, написати про підприємство, і його соціальний вплив. Дедлайн 20 липня 2016.

Двогодинний віртуальний візит разом з командою Global Good Fund. Жовтень 2016. Дедлайн –1 червня 2016 року.

Детальніша інформація (англійською).