Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Гранти від Європейської молодіжної фундації

Конкурс є постійно діючим.

Спільна рада з питань молоді Ради Європи прийняла рішення про те, що особлива увага при розгляді питань щодо виділення грантів буде приділена пілотним проектам українських громадськихорганізацій або європейськими громадськими організаціями, які мають бажання спрацювати з українськими громадськими організаціями у зазначених сферах.

Запропоновані пілотні проекти:повинні бути «інтервенційними», тобто їх діяльність повинна бути спрямована на соціальні зміни, які залучають молодь на місцевому рівні; діяльність за проектом повинна мати чіткі зв'язки або вплив на місцевому рівні; повинні бути розроблені на місцевому, регіональному або національному рівні (тобто міжнародні громадські організації не можуть подаватись на отримання гранту).

Максимальна сума гранту – 10 000 євро.

Заявки на отримання гранту від українських громадських організацій повинні містити на початку опису надпис: "Special Call Ukraine".

Інформацію щодо правил подачі заявок (англійською) можна знайти на сайті http://www.coe.int/en/web/european-youth-foundation/how-to-apply.