Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Конкурс стартапів від Climate-KIC

Дедлайн: 27 червня 2016 року.

Щоб  відкрити  дорогу  українським  “зеленим”  стартапам, Greencubator приводить в Україну найбільший європейський клінтех-конкурс ClimateLaunchpad від Climate-KIC. Мета конкурсу–прокласти швидкий    шлях  від  бізнес-ідей  в  сфері  чистих  технологій  до динамічних  компаній,  які  творять  низьковуглецеве  майбутнє.

ClimateLaunchpad  шукає  клінтек  таланти  з  усієї  Європи  і  допомагає перетворювати зелені ідеї в глобальні бізнеси.Цьогоріч конкурс відбудеться у 30 країнах, і вперше–в Україні!

ClimateLaunchpad проводиться з 2014 року, на конкурс  в 2015  році було подано 738 ідей, і більш ніж 80 з них вийшли у європейський фінал. Серед переможців попередніх років–команда Desert Control, яка  перетворює пустелю на родючу землю за допомогою спеціально розробленого субстрату глини, команда Solabolic з новим поколінням  сонячних  концентраторів,  які  дозволяють  на  35%  зменшити  витрати  сонячних електростанцій,  або  команда  Crowbar  Protein,  яка  розробила  протеїновий  батончик  з  цвіркунів !
Повний перелік фіналістів–http://climatelaunchpad.org/finalists/