Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Міжнародні відносини

Побратимські та партнерські відносини Мелітополя

Брив-ла-Гайард

Муніципалітет Брів-ла-Гайард (Франція)

Брів-ла-Гайард (Brive-la-Gaillarde) - місто на південному заході Франції, історія якого налічує більше 15 століть. Виник на місці переправи через р. Коррез, назва міста буквально означає "міст". Площа - 48,6 кв. км. Населення - близько 50 тис. жителів. Розвинений промислово-торговий центр.

Вперше договір про побратимство між містами було підписано в 1967 році, але втратив свою силу з розпадом СРСР. У серпні 2012 року було підписано нову угоду між муніципалітетами і розроблений план подальшої співпраці.

Офіційний сайт міста - http://www.brive.net/

 

Пуховичский район

Пуховицьий район(Білорусь)

26.09.2011 укладено офіційну угоду про співпрацю з Мелітополем. Дивовижна земля Пуховщини - край древніх сказань і легенд, працьовитих і талановитих людей. Тут проживає 69 427 осіб.

Пуховицькій район - єдиний в Білорусі назва якого не відповідає назві районного центру. Місто Мар'їна Горка (адміністративний центр області) нагороджений перехідним вимпелом за перемогу в республіканському огляді санітарного стану та благоустрою населених пунктів Республіки Білорусь за 2010 рік.

Офіційний сайт http://www.pukhovichi.minsk-region.by/ru/region

 

Кедайняй

Кедайняйський районний муніципалітет (Литва)

Під час проведення виставки "Агрофорум-2012" місто відвідала офіційна делегація з Литви і був підписаний договір про побратимство між м.Мелітополь і Кедаяняйскім районом.

Центр району - м.Кедайняй - був важливим містом за часів великого князівства Литовського, другим містом після Вільнюса і мав славу центру ремісників, торговців і представників різних конфесій і віросповідань. Перша згадка про місто Кедайняй можна знайти в писемних джерелах, які відносяться до 1732 року.

Населення району - 53 500 осіб. У цьому регіоні розвинена хімічна, харчова, машинобудівна промисловості і сільське господарство.

Офіційний сайт http://www.kedainiai.lt/

Борисов

Борисовський район (Білорусь)

8.06.2012 підписаний договір про побратимство між Борисівським районом і м.Мелітополь. Борисовський район - адміністративна одиниця на північному сході Мінської області. Населення району складає 191 800 чоловік.

Місто Борисов - один з найдавніших міст Білорусі, засноване в 1102 році. У 2006 році відбулося об'єднання міста Борисова і Борисівського району в єдину адміністративну структуру - Борисовський район з адміністративним центром у місті Борисові.

Тут працюють понад 40 підприємств галузей машинобудування і металообробки, приладобудування, хімічної, деревообробної, фармацевтичної, виробництво кришталевого посуду, пластмасових виробів і багатьох інших товарів.

Офіційний сайт http://www.borisov.minsk-region.by/ru/

Сливен

Муніципалітет Слівен (Болгарія)

Населення - 112 103 жителями є восьмим за населенням містом в країні.

Один з найбільших промислових центрів Болгарії, що грав виняткову роль під час болгарського Відродження, містом з багаторічними традиціями в текстильному, машинобудівному, скляному і електротехнічному виробництві, харчовій промисловості. Договір про побратимство з Мелітополем укладено 1 липня 2012.

Як в Слівені, так і в Мелітополі є однойменні площі, названі на честь міста-побратима.

Офіційний сайт http://www.sliven.bg/indexru.csp

Муніципалітет Горі (Грузія)

Договір про побратимство між самоврядуванням міста Горі (Грузія) та виконавчим комітетом Мелітопольської міської ради підписаний 21 травня 2017 року під час візиту мелітопольської делегації в Горі. Населення - 48,3 тис. осіб. Є одним з найстаріших міст Грузії. Офіційний статус міста Горі отримало у 1801 році.

Офіційний сайт: http://www.gori.gov.ge/