Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Успішні проекти та інвестиції

мусоровоз Remondis

2009. Інвестіціі корпорації REMONDIS в міську систему збору ТПВ 

Однією з найбільших міжнародних компаній у сфері поводження з відходами за принципом замкнутого циклу німецькою групою компаній REMONDIS AG & Co. KG в 2008 році було створено ТОВ «РЕМОНДІС Україна». Діяльність компанії спрямована на ефективне використання природних ресурсів. REMONDIS збирає, вивозить та утилізує відходи, займається водопостачанням та водовідведенням.

Mусоровози MAN, які використовуються в місті, здатні замінити роботу п'яти вітчизняних сміттєвозів завдяки більшій місткості. Це дозволяє скоротити витрати на паливо.

двигатели Daewoo

2008. Інвестиції корпорації DAEWOO в Мелітопольский моторний завод

У 1998 році Моторний завод увійшов на правах ГРП «АвтоЗАЗ-Мотор» в спільне українсько-корейське «АвтоЗАЗ-Daewoo». Після цього був освоєний випуск силових агрегатів до автомобіля «Славута», розроблена конструкція і розпочато виробництво силового агрегату МЕМЗ-301, двигуна об'ємом 1,3 л, потужністю 63 к.с. для автомобілів «Сенс» і «Славута». Конструкція двигуна МЕМЗ-307 потужністю 70 л.с. з системою розгорнутого впорскування палива і електронною системою управління двигуном, вперше в Україні була розроблена саме на заводі «АвтоЗАЗ-Daewoo». Крім того, було розпочато серійне виробництво силового агрегату МЕМЗ-307 для автомобіля «Сенс». У даний момент автомобілі "Сенс" і "Славута" зняті з виробництва.

 

гидрораспределитель

2008. Італійські інвестиції в машинобудування - Гідроліга-Італія

У 2008 році ТМ «Гідроліга» спільно з виробником гідравліки з Італії створили компанію, яка виробляє і поставляє гідророзподільники та іншу гідроапаратуру європейського технічного рівня. Продукція виготовляється згідно з технологією італійської фірми і з використанням якісних італійських комплектуючих.

Офіційний сайт: http://www.gidroliga.com.ua/

комбайн Claas

Інвестиції німецької компанії Claas

У реалізацію відкриття свого представництва в Мелітополі німецька компанія зі світовим ім'ям CLAAS вклала 1,3 млн. євро - це прямі інвестиції в міську економіку. У структурі центру створено понад 20 робочих місць. Запорізьке регіональне представництво входить до групи компаній основного дилера CLAAS в Україні - ТОВ «Технік Машинес Інтернешенел», що працює на ринку України більше 15 років. Прогнозуємий середньорічний оборот мелітопольського представництва, за оцінками експертів компанії, запланований на рівні 10 млн. євро.

Офіційний сайт компанії: http://www.clas.net.ua/

2012. Інвестиції у відкриття «Роллер-центру»

У 2012 році в Мелітополі відкрився «Роллер-центр». Головна «родзинка» сімейного центру відпочинку - роллердром, площа якого 640 м2. Весь же сімейний дозвільний центр займає площу в 1400 м2. Побудований центр завдяки інвестиціям запорізької фірми більше 3 млн. грн. Крім корисного і цікавого проведення часу на ролердромі до послуг відвідувачів затишне дитяче кафе, ігрові атракціони, м'який лабіринт для малюків, окремий зал для проведення дитячих свят. Одночасно відпочивати в центрі можуть до 170 дорослих і дітей (з них 70 - на ролердромі). Обслуговують дозвільний центр близько півсотні співробітників.

кинтоеатр победа мелитополь 2012. Інвестиції у відкриття кінотеатру «Перемога»

Протягом десяти років кінотеатру «Перемога» був порожній і тільки на початку 2012 року, завдяки місцевому приватному підприємцю, який вирішив інвестувати в цей об'єкт, був реконструйований і введений в експлуатацію. Два зали кінотеатру оформлені в чорно-червоних тонах, обладнані сучасною технікою, системою 8-канального стереозвуку, зручними м'якими кріслами, системами кондиціонування і обігріву. У приміщенні кінотеатру розташований гардероб, кафе і дитячий ігровий майданчик. У 2016 році було відкрито третій зал із зручними диванами.

Веб-сайт кінотеатру: http://kinomelit.com/

2012. Інвестиції міжнародної компанії John Deere

Міжнародна компанія Джон Дір (John Deere), відомий виробник сільськогосподарської техніки, 12.04.2012 відкрила сервісний центр у м. Мелітополі, де ТОВ «Агротек», провідний офіційний дилер цієї компанії в Україні, представляє і реалізує брендову продукцію.

Дилерський центр в Мелітополі площею близько 2800 м2 створений в чіткій відповідності з жорсткими стандартами John Deere. У своїй інфраструктурі він об'єднує офіс продажів, склад запасних частин, сервісну зону і майданчик для демонстрації техніки.

 

 логотип агрофорума

2008-2012. Агрофорум

У місті Мелітополі виробляється практично вся затребувана на ринку гамма запасних частин до всіх видів сільгосптехніки, є значний потенціал виробничих потужностей і кваліфіковані кадри машинобудівної галузі. Перший АГРОФОРУМ, де свою продукцію представляли мелітопольські виробники запчастин, пройшов в червні 2008 року. На виставці було представлено понад 30 підприємств. У 2010 році, у Другому Агрофорумі, взяло участь вже близько 200 фірм-виробників з 15-ти країн світу. Свого часу АГРОФОРУМ був єдиною унікальною спеціалізованою виставкою на пострадянському просторі, де виробники с/г запчастин демонстрували свою продукцію під слоганом: «Запчастини - і нічого зайвого!».
 

2015. Інвестиції в соціальну інфраструктуру

У 2015 році Мелітополь отримав грант (у вигляді 12-ти ігрових і 1 спортивного майданчиків на суму 1 035 тис. грн.) В рамках реалізації проекту «Українська Ініціатива по підвищенню Упевненості» для відновлення роботи дитсадка №46. Даний Проект фінансується Сполученими Штатами Америки через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета проекту - підвищення рівня надання соціальних послуг для жителів Мелітополя і тимчасових переселенців, запобігання виникненню конфліктних ситуацій між ними в процесі влаштування дітей в дитячі садки, а як результат - зміцнення і об'єднання нашої громади. Тендер на виготовлення та встановлення дитячих майданчиків проводила уповноважена грантодавачем компанія без участі міської влади.

 

2016. Інвестиції в соціальну інфраструктуру

Завдяки залученню грантових коштів на установку спортивного майданчика за програмою УЄФА «Хет-Трік», в Мелітополі були виконані роботи по огорожі, штучному покриттю, установці воріт, розмітці поля на майданчику (22х42) біля стадіону «Спартак». Загальна вартість проекту склала близько 1 млн. грн. Футбольний майданчик був урочисто відкритий 25 вересня 2016 року, в День міста.