Індустріальний парк

14.01.2020

Цільове призначення:

Землі промисловості (код 1102): для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
 
 
Транспортна інфраструктура:
Ділянка північною стороною розташована фронтально на автодорозі державного значення М-14 (Одеса, Мелітополь, Новоазовськ). На відстані 1,5 км від території парку знаходиться транспортна розв’язка та вихід на дорогу М-18 (Харків-Сімферополь). Дороги знаходяться у задовільному стані. По всій довжині відсутні обмеження за габаритами транспортних засобів і навантаження. Залізнична станція «Мелітополь» знаходиться на відстані 4 км від ІП, де в разі необхідності є можливість організувати площадку для обробки вантажів.
 
Інженерні мережі:
 
  • Електропостачання:на території парку знаходиться 2 трансформаторні підстанції, резерв потужностей яких для забезпечення підприємств ІП складає 5 МВт. Підстанції та електротехнічні мережі потребують відновлення та ремонту.
  • Газопостачання: живлення промислового майданчику газом можливе від газопроводу середнього тиску Ø350 мм, який проходить біля території ІП. Газорозподільчий пункт знаходиться на території підприємства та потребує відновлення. Можливий об’єм подачі газу 2500 м³/год. Внутрішньо-майданчикові газопроводи потребують нового будівництва.
  • Водопостачання: забезпечення водопостачання ІП можливе від 2-х водопроводів діаметром 100 мм, які проходять біля території парку. Крім того на території ІП знаходиться 3 артезіанські свердловини глибиною 140 м, 2 з яких потребують відновлення. Можливий об’єм використання води ІП може складати 1500 м³/добу.
  • Каналізація: каналізаційний колектор ІП розташований впродовж вул. Дмитра Донцова та стикується з міським каналізаційним колектором (КН1) Ø500 за допомогою колодязю, розташованого на відстані 50 м від ІП. Каналізаційний колектор дозволяє повністю задовольнити потреби парку. Каналізаційна мережа ІП потребує ревізії та відновлення

 

3D-тури

Загальний тур Індустріального парку