Міжнародний рейтинг спеціалізованого інвестиційного журналу fDi Intelligence

07.02.2020

Мелітополь займає 6 сходинку у ТОП-10 малих європейських міст майбутнього 2018/19 у міжнародному рейтингу спеціалізованого інвестиційного журналу fDi Intelligence у категорії «Стратегія прямих іноземних інвестицій» (підкатегорія «Топ-10 міст за ефективністю витрат на ведення бізнесу»). 

«fDi Intelligence» - це спеціалізований підрозділ компанії «Financial Times», який надає передові аналітичні дані про трансферно-розширені розширення, нові внутрішні інвестиції та тенденції прямих іностранних інвестицій.

Це дає змогу як компаніям, так і організаціям з економічного розвитку ухвалювати ефективні рішення щодо прямих іноземних інвестицій. Журнал проводить відбір міст та регіонів з найкращими перспективами для залучення іноземних інвестицій та місцевого економічного розвитку починаючи з 2001 року. У 2018 році експерти оцінювали понад 50 критеріїв – від ефективності видатків на ведення бізнесу до потенціалу людських ресурсів та інфраструктури. Підсумки конкурсу «Європейські міста та регіони майбутнього 2018/19» підбито на підставі незалежного збирання даних за «fDi Benchmark» та «fDi Markets» серед 301 європейського міста 150 європейських регіонів у п’яти категоріях: економічний потенціал, ринок праці, ефективність витрат на ведення бізнесу, інфраструктура та сприяння бізнесу.