Навчальні серіали щодо використання Електронного підпису

30.04.2021

Міністерства цифрової трансформації України за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру запустили серію навчальних серіалів, в тому числі на тему створення та використання Електронного підпису. 

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу. Проте у громадян часто виникає багато запитань, на які потрібно давати відповіді. Які можливості дає електронний підпис? Як безпечно його зберігати? Де отримати? Як використовувати? Як підписати документ? Всі ці та багато інших запитань обговоримо з експертом Мінцифри у сфері електронних довірчих послуг Олександром Козловим, а також з українськими акторами — Тетяною Шелігою та Максимом Самчиком.
Цей курс для того, щоб навчитись по максимуму використовувати можливості електронного підпису, адже він є ключем до цифрового світу.

Щоб дізнатись більше та пройти навчання - переходьте за посиланням на портал ДІЯ - https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature

 

3D-тури