Програма Ради Європи «Інтеркультурні міста»

07.02.2020

У 2015 році Мелітополь увійшов до Мережі інтеркультурних міст (англ. абревіатура ICC-UA) міжнародного проекту Ради Європи «Інтеркультурні міста».

Європейським країнам цікавий досвід Мелітополя, де вже понад століття мирно проживають представники понад 100 національностей і народностей.

У місті працює Спілка громадських організацій «Рада національних товариств». Основними завданнями Ради є збереження й розвиток культури, ознайомлення мешканців міста з сучасним життям й історією етнічних громад, їх традиціями та звичаями, мистецтвом історичної Батьківщини, а інакше й не може бути, адже завдяки розвитку культури представників різних етнічних спільнот збагачується і наша українська культура.

Станом на 20.02.2019 в місті зареєстровано 30 громадських організацій національно-культурної спрямованості. Також в Мелітополі працюють творчі колективи національних культур, які стають переможцями і лауреатами міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів та фестивалів, а також є активними учасниками всіх культурно-масових заходів у місті.